Рол корпа "TL-1", 55 литри

Број на производ: 68.0039.6
{{ ratingAverageFormatted }} ({{ reviewCount }})
100 % genuine reviews
  • {{ 6 - index }} {{ ratings[6 - index] }}
Ве молиме додадете рејтинг ({{ overallReviewCount }}) РејтингРејтинзи
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • во сина или црвена боја, други бои на барање
  • телескопска рачка на влечење
  • дополнителна рачка за носење на копрата
  • со 2 тркалца
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Современа корпа за пазарување со опција - носење или влечење. Користете ја корпата „TL-1“ во продавница за мебел, DIY продавница или супермаркет.
За влечење користете ја модерната рачка што може да се извлече.
Можност за принт на Вашето лого на предната страна од корпата.

Рејтинзи

0,00
{{ ratingAverageFormatted }} ({{ reviewCount }})
Не е достапна рецензија за овој производ.
100 % genuine reviews
{{ recommendationValue }}%recommend this product
  • {{ 6 - index }} {{ ratings[6 - index] }}

You have already rated this product. Thank you very much.

Product already purchased? What do you think?

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена
црвена RAL 3020 црвена RAL 3020 68.0039.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
сина PMS 293 C сина PMS 293 C 68.0039.6 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
Назад кон врвот