Водоотпорен WindSign Дисплеј „Seal”

со постер ,, Ве молиме држете растојание ,,

Број на производ: 50.0298.38

Спецификација

х-страни двостран
ширина на профил 44 мм
Боја сребрено / сиво
тип на агли сребрени агли
Формат A1 (594 x 841 мм)
Ориентација портрет
Водоотпорен да
Уредување со постер ,, Ве молиме држете растојание ,,
пакување 2 кутии

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот