Акрилна Ѕидна Преграда "Protective Screen"

{{ ratingAverageFormatted }} ({{ reviewCount }})
100 % genuine reviews
  • {{ 6 - index }} {{ ratings[6 - index] }}
Ве молиме додадете рејтинг ({{ overallReviewCount }}) РејтингРејтинзи
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • изработен од 2 мм акрил
  • кристално чист
  • идеален за употреба како хигиенска заштита или ѕидна висечка преграда
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Оваа акрилна преграда е достапна во два различни формати. Кристално чистата преграда може да се употребува во различни места, примарната употреба му е како хигиенска заштита. Препорачуваме чистење на материјалот со средство за дезинфекција.

Додатоци

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

0,00
{{ ratingAverageFormatted }} ({{ reviewCount }})
Не е достапна рецензија за овој производ.
100 % genuine reviews
{{ recommendationValue }}%recommend this product
  • {{ 6 - index }} {{ ratings[6 - index] }}

You have already rated this product. Thank you very much.

Product already purchased? What do you think?

Варијанти

Варијанти Верзија Број на производ Производ бр. Цена
портрет - ширина 500 мм, висина: 1000 мм портрет - ширина 500 мм, висина: 1000 мм 60.0224.834 Цена - испрати барање погледни Производ »
Формат на пејзаж - ширина: 1.000 мм, висина: 500 м Формат на пејзаж - ширина: 1.000 мм, висина: 500 м 60.0224.833 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
Назад кон врвот