Држач на флаери „Canina“ за 4x 1/3 A4

Број на производ: 60.0741.1
  • декоративен држач на брошури и флаери во цик-цак дизајн
  • 4мм чист акрил
  • за 4x 1/3 А4 формат на флаери
  • ориентација : портрет
Производ детали »

Спецификација

Материјал Акрил
дебелина на материјал 4 мм
Боја кристално чиста
Формат 4x 1/3 А4
Ширина 320 мм
Висина 418 мм
длабочина 120 мм
длабочина на просторот за флаери 24 мм

Опис на производ

Оригинален и функционален - така може да се опише држачот на флаери и брошури „Canina” . Како производител на овој држач во ,, цик-цак,, дизајн , ние го гарантираме врвниот квалитет! Производот е изработен од високо квалитетен Акрил со дебелина 4 мм.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот