Држач за флаери и брошури на преклопување „Bambou“

Број на производ: 54.0048.7
  • лесен за употреба механизам за преклопување
  • добра читливост на сите вметнати брошури
  • за брошури и каталози во формат портрет А4
  • изработен од високо квалитетно дрво
Производ детали »

Спецификација

Материјал Бамбус
формат на диспензер А4
Ориентација портрет
Ширина 350 мм
Висина 1.440 мм
длабочина 400 мм
длабочина на просторот за флаери околу 30 мм
број на диспензери 5
Тежина околу 4.5кг

Опис на производ

Преклопен дисплеј за рекламни материјали „Бамбу“, изработен од високо квалитетно дрво, совршено ги претставува вашите информации и рекламни материјали! Оригиналниот аранжман на петте полици со брошури обезбедува целосен преглед на каталозите во портрет формат DIN A4. Секој оддел има длабочина на полнење од околу 30 мм. Заштедете драгоцено време за време на склопувањето и расклопувањето со механизмот за преклопување на дисплејот за брошури.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот