Хигиенски заштитник "Checkout"

Број на производ: 63.0012.18
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • Идеален за промо пултови и информациони маси
  • Ги заштитува вработените и клиентите
  • Практичен отвор на долната страна
  • Наменет за бензински станици, продавници, аптеки и сите трговски објекти
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Видео

63-0012-4 Sneeze Guard Checkout

Додатоци

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот