Пластичен куфер „Durio”

{{ ratingAverageFormatted }} ({{ reviewCount }})
100 % genuine reviews
  • {{ 6 - index }} {{ ratings[6 - index] }}
Ве молиме додадете рејтинг ({{ overallReviewCount }}) РејтингРејтинзи
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • изработена од мат транспарентна пластика
  • за презентации
  • достапни различни големини
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Индивидуалното пакување е лесно:
Подарете ги вашите промотивни производи на посебен начин.

Со помош на оваа пластична кутија спакувате примероци на производи или подароци на брз и импресивен начин. Нашиот флексибилен опсег на големини сигурно ќе ви помогне.

Овие пластични кутии се користат за специјални промоции, настани или едноставно за пакување примероци.

Рејтинзи

0,00
{{ ratingAverageFormatted }} ({{ reviewCount }})
Не е достапна рецензија за овој производ.
100 % genuine reviews
{{ recommendationValue }}%recommend this product
  • {{ 6 - index }} {{ ratings[6 - index] }}

You have already rated this product. Thank you very much.

Product already purchased? What do you think?

Варијанти

Варијанти Ширина (внатрешна) Број на производ Производ бр. Цена
155 мм 155 мм 65.0048.10 Цена - испрати барање погледни Производ »
233 мм 233 мм 65.0048.11 Цена - испрати барање погледни Производ »
360 мм 360 мм 65.0048.13 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
Назад кон врвот