Преграда ,, Универзум ,,

Број на производ: 67.0052.1
  • кристално чист
  • за вметнување
  • може да се отстрани
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста

Опис на производ

погоден за дисплеи „ Универзум ” 67.0026.1, 67.0030.1, 67.0030.2, 67.0030.10, 67.0030.11, 67.0030.14 и поединечни 67.0007.1.

Овој производ е додаток за

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот