Корпа со тркалца и телескопска рачка

{{ ratingAverageFormatted }} ({{ reviewCount }})
100 % genuine reviews
  • {{ 6 - index }} {{ ratings[6 - index] }}
Ве молиме додадете рејтинг ({{ overallReviewCount }}) РејтингРејтинзи
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Со рачка за носење и телескопска рачка буткање на корпата. Материјал: пластика; Големина: 350 x 405 x 445 мм

Рејтинзи

0,00
{{ ratingAverageFormatted }} ({{ reviewCount }})
Не е достапна рецензија за овој производ.
100 % genuine reviews
{{ recommendationValue }}%recommend this product
  • {{ 6 - index }} {{ ratings[6 - index] }}

You have already rated this product. Thank you very much.

Product already purchased? What do you think?

Варијанти

Варијанти Боја Боја на рачка Број на производ Производ бр. Цена
сина слична PMS 287c црна сина слична PMS 287c
црна
68.0009.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
тиркизна боја црна тиркизна боја
црна
68.0009.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
црвена RAL 3020 црна црвена RAL 3020
црна
68.0009.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
зелена слична Pantone 375c црна зелена слична Pantone 375c
црна
68.0009.18 Цена - испрати барање погледни Производ »
сива слична RAL 7021 црвена RAL 3020 сива слична RAL 7021
црвена RAL 3020
68.0009.21 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
Назад кон врвот