3-стран држач на флаери "Carousel"

  • Работи на принцип - ротација
  • можност за поставување на флаери и брошури од 3 страни
  • произведен од чист полистирол
  • за флаери и брошури во А4,А5 ил и1/3 А4 формат
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Ориентација портрет
број на диспензери 3

Опис на производ

Овој модел на 3-стран дисплеј држач на флаери и брошури е лесно достапен од сите страни балагодарение на лесната ротација на дисплејот. Лесноста на ротацијата, дава можност на клиентите полесно да ги разгледаат содржините на дисплејот. Вашите флаери и брошури ќе бидат поставени на многу мал простор и ќе бидат претставени на многу ефективен начин.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Цена    
1/3 А4 1/3 А4 67.0158.1 погледни Производ »
А5 А5 67.0158.2 погледни Производ »
А4 А4 67.0158.3 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот