Повеќе наменски држач на флаери "Spree"

  • 2 или 3 прегради една до друга
  • самостоен држач наменет за на пулт или маса
  • добра стабилност
  • направен од чист полистирол
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полистирол
Боја кристално чиста
Ориентација портрет
длабочина на просторот за флаери 32 мм

Опис на производ

Држачот направен од кристално чист полистирол дава јасен преглед на вашите флаери или брошури. Во зависност од моделот, посто можност за 2 прегради за А5 флаери портрет ориентација или за 3 прегради за флаери во 1/3 А4 формат портрет ориентација. Држачот е идеален за употреба во сите продажни места или за настани и саемски презентации.
Напомена : можен е принт на вашето лого, исконтактирајте не.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена      
А5 А5 67.0033.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
1/3 А4 1/3 А4 67.0033.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот