Дисплеј за очила „Galega”

за употреба
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Овој дисплеј за очила во L forma ја надополнува секоја опрема за продавници.
Одличeн е за продажното место или за презентација со поставување на шалтер, маса или полици.

Достапно во различни верзии, за 3, 5 или 6 очила.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
AYŞE GÜL пишува
Забелешка за производ:
Одговор:

Варијанти

Варијанти за употреба Број на производ Производ бр. Цена
за три пара очила за три пара очила 60.0051.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
за пет пара очила за пет пара очила 60.0051.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
за 6 пара очила за 6 пара очила 60.0051.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот