Ѕиден држач за флаери со три прегради „Multi”

Број на производ: 67.0027.1
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • Држач за брошури за поставување на ѕид
  • Може да се користи и како единечни диспензери
  • Направено од транспарентен полистирен
  • За брошури и флаери во портрет А4
  • Длабочина на полнење по оддел: приближно 30мм
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Овој држач за брошури со повеќе прегради кој се прикачува на ѕид е направен од транспарентен полистирен. Комплетот се состои од 3 оддели за брошури, секоја со длабочина на полнење од 30мм. Благодарение на исечокот, брошурите или списанијата во формат А4 можат лесно да се подигнат. Овој држач за флаери може да се прошири по желба со дополнителни оддели кои едноставно се поврзуваат.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот