Диспеј сталажа за флаери „Tondo Q”

Број на производ: 54.0067.69
  • изработен од метал
  • основна боја на рамката: сребрена
  • со 8 прави прегради изработени од акрил во пејзаж формат А4
  • може да се користи од двете страни
  • хедер е достапен како додаток
Производ детали »

Спецификација

Материјал на конструкцијата челик
Материјал на диспензер Акрил
Боја на база сребрена RAL 9006
формат на диспензер А4
Ориентација пејсаж
Дијаметар на база 320 мм
Вкупна висина 1.550 мм
длабочина на просторот за флаери околу 35 мм
број на диспензери 8
Тежина околу 12 кг.

Опис на производ

Дисплеј сталажата „Tondo Q“ е идеално решение ако сакате да претставите различни флаери и брошури во формат А4. На двете страни на сталажата можете да прикажувате флаери, календари, специјални картички или брошури. Може да ги закачите држачите за брошури на кое било скалило од дисплејот „Tondo Q”со помош на акрилните закачалки на задната страна.

Заменски делови

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот